Skocz do zawartości
Aktualizacja 1.4.0 nadciąga.
Więcej informacji niebawem.
Aktualizacja 1.3.5 już dostępna!

Rano weszła na serwer aktualizacja serwera, związana z naprawą błędów i wprowadzeniem nowego typu biznesu jakim jest studio tatuażu! Od teraz będziecie mogli edytować wygląd waszych postaci! Dodatkowo w karcie postaci pojawiła się informacja o tatuażach na postaci. Zapraszamy do gry!

smarowy24

Gracz H-RP.eu
 • Liczba zawartości

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana smarowy24 w dniu 4 Sierpnia

Użytkownicy przyznają smarowy24 punkty reputacji!

Reputacja

60 Excellent
 • GameScore 70
 • Konto Premium do

5 obserwujących

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz

Ukryte

Brak DanychNadane przez
Postać
Powód
PolishDywan
Mike_Lochtford
Wygasło:
;P
2000 punktów gry (gamescore)
PolishDywan
Mike_Lochtford
Wygasło:
Premium - Start serwera
2000 punktów gry (gamescore)
System
Mike_Lochtford
Wygasło:
Riding on bike (no seat)
Kick


 1. Dzięki będziemy czekać na wiazd
 2. 1. łusek było 3 na których nie było odcisków palców ponieważ magazynki były ładowane w rękawiczkach. 2.niemożna było znaleść innych śladów krwii. 3.ślady butów były widoczne w krwii w pobliżu był człowiek który usłyszał strzały i mógł znaleść kobietety 4. w środku nic niebyło niczego nieznaleziono ponieważ sprawcy zastrzelili ją i naznaczyli przed domem 5. owszem na krwi kobiety można było znaleść odcisk butów Mike'a Lochtford'a oraz ślady opon później zutylizowanego w wodzie intrudera 6.owszem była osoba która słyszała moment wystrzału i widziała czarnego intrudera odjezdzającego z miejsca zbrodni 7.owszem w stanie San Andreas tak lecz w Fort Carson to ich pierwszy wybryk (Przepraszam za wszelkie błędy jedynym moim wytłumaczeniem jest to że mam dyslekcje)
 3. Underground Tattoo & Laser Studio – Nietypowe miejsce w którym spotkasz nietypowych ludzi, mieszankę ludów składających się z napakowanych koksów z tatuażami na rękach, niegrzecznych dziewczynek i idiotów, którzy chcą zaistnieć. Samo miejsce Jest ulokowane niedaleko Underground Fight Club, wykonawca ceni sobie prywatność oraz dokładność. Nie licz na odpowiednie traktowanie, wchodzisz tam na własną odpowiedzialność, nikt nie gwarantuje Ci bezpieczeństwa Nikogo nie interesuje kim jesteś, skąd pochodzisz ani jak wyglądasz Celem tego człowieka jest zrobić z Ciebie chodzące dzieło sztuki, liczy się tylko twoja kasa Salon nie jest owiany złą sławą, przez patologię która z niego korzysta, przesiaduję, sam biznes nie jest zarejestrowany, a klienci to głównie gówniarze z Ghetta, szybka maszyna do robienia hajsu. Cennik: Tatuaż mały (zobaczy się po akcepcie) Tatuaż Średniej wielkości (zobaczy się po akcepcie) Tatuaż Duży (zobaczy się po akcepcie) Piercing (zobaczy się po akcepcie) OOC: No co mam powiedzieć po prostu biznes organizacji przestępczej będziemy dziarać wszystkich kto chce niech wpada
 4. ja również jestem zadowolony z akcji mimo to szacuneczek że niepłakałeś o postać
 5. Ekipa: Mike Lochtford OG Deve Escobar Yog Tracy Saxton Member Onyx Fredokeef Mieszek (osoba zabita) (Zwłoki wpadły do wody na koniec)
 6. szukam osób do 194 th street real gangsta jak to mówią im nas więcej tym weselej

 7. No to kolejne ss do kolekcji a że jestem zjebany i naprawde chujowo się czuje to tak malutko napisane pszepraszam :C *** *** *** *** ***
 8. ((Opis całej akcji jest na ss brakło mi 1 ss którego mi niezaliczyło LSPD może zadawać pytania ja będe odpowiadał na nie)) (Uczestnicy akcji) Mike Lochtford OG Deve Escobar YOG Demver Gooder Świeżak Michael Button Hood Projector Jessica Howard Były członek (osoba zabita)
 9. podstawowe ss niech będzie ale taka rada odemnie wyłącz obracanie głowy oraz dodaj więcej linijek
 10. jak dla mnie okej bardzo chętnie będe zaopatrywał sklep
 11. nie przekonali mnie ale powodzenia skoro mustaffa wam ufa to i ja to zrobie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...