Skocz do zawartości
Aktualizacja 1.4.0 nadciąga.
Więcej informacji niebawem.
Aktualizacja 1.3.5 już dostępna!

Rano weszła na serwer aktualizacja serwera, związana z naprawą błędów i wprowadzeniem nowego typu biznesu jakim jest studio tatuażu! Od teraz będziecie mogli edytować wygląd waszych postaci! Dodatkowo w karcie postaci pojawiła się informacja o tatuażach na postaci. Zapraszamy do gry!

BENDI19

Gracz H-RP.eu
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 • GameScore 2905
 • Konto Premium do

O BENDI19

 • Urodziny 21.01.2001

Ostatnie wizyty

104 wyświetleń profilu

Kris_Westbury

148h 0min


Timothy_Ventura

Blokada


Lamar_Travolta

2h 41minNadane przez
Postać
Powód
PolishDywan
Kris_Westbury
Wygasło:
Rekord
100 punktów gry (gamescore)
Mikey
Kris_Westbury
Wygasło:
Ucieczka z Akcji
30 min AdminJail
Rustler
Kris_Westbury
Wygasło:
Mierzy do niego z osmiu funkcjonariuszy w pomieszczeniu a ten rozpedza nogi i ucieka XD
-200 punktów gry (gamescore)
PolishDywan
Kris_Westbury
Wygasło:
Samobojstwo
Block
DawidZSW
Kris_Westbury
Wygasło:
Biegoskoczek
Ostrzeżenie
System
Kris_Westbury
Wygasło:
hrp.Harry Potter na miotle.
0 min AdminJail
Zalewa
Kris_Westbury
Wygasło:
Unikanie gry IC
Ostrzeżenie
Rustler
Kris_Westbury
Wygasło:
Graja na Tobie, celuja a ty uciekasz dalej - wez tu odpocznij
300 min AdminJail


 1. ** Na stronie internetowej firmy, pojawił się nowy wpis ** Informujemy, że warsztat wystartował.Rekrutacja została otwarta, jeżeli posiadasz umiejętności, jesteś osobą asertywną oraz sumienną to drzwi naszego warsztatu, są dla ciebie otwarte.Jeżeli z powyższych brakuje ci umiejętności to oferujemy, także darmowe szkolenia i z chęcią poświęcimy dodatkowy czas, by jak najlepiej taką osobę przygotować do pracy. Szukasz pracy ? Dołącz do nas a napewno czas z nami nie będzie czasem straconym Jeżeli, chcesz się zatrudnić to odwiedź nasz lokal osobiście lub zadzwoń pod numery rekrutacyjne: 140296 Jeżeli nikt nie odbiera lub masz do nas pytanie, zalecamy napisać wiadomość na email firmowyhttps://h-rp.eu/index.php?/profile/303-bendi19/: Odpowiedź otrzymasz w ciągu maksymalnie kilku godzin)
 2. Angel Workshop' jest to warsztat samochodowy założony niedawno przez zagorzałego fanatyka motoryzacji Kris'a West'burego naprawiający wszystkie marki pojazdów, lecz specjalizujący się głównie w markach premium, warsztat znany jest z tego, że nie są to typowi wymieniacze, a chłopaki znający się na robocie - łamią stereotypy warsztatów tego miasta, wolą naprawiać niż wymieniać. Angel Workshop zostawiający samochody w warsztacie, bardzo często chcieli by zadbać również o lakier, czy choćby o tapicerkę samochodu - wtedy usługa wydłuża się maksymalnie o dwa dni, i auto z rąk warsztatu ląduje do najlepszych detail'erów tego miasta, również dzięki tej prężnie działającej współpracy mają oni w swojej ofercie szeroką game bodykitów które robią indywidualnie na zamówienie każdego jednego klienta. Siemanko! postanowiłem otworzyć warsztat gdzie będę się starał stworzyć miła atmosferę. liczę na pozytywne rozpatrzenie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...