Skocz do zawartości
Aktualizacja 1.4.0 nadciąga.
Więcej informacji niebawem.
Aktualizacja 1.3.5 już dostępna!

Rano weszła na serwer aktualizacja serwera, związana z naprawą błędów i wprowadzeniem nowego typu biznesu jakim jest studio tatuażu! Od teraz będziecie mogli edytować wygląd waszych postaci! Dodatkowo w karcie postaci pojawiła się informacja o tatuażach na postaci. Zapraszamy do gry!

Raynor

Gracz H-RP.eu
 • Liczba zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Raynor w dniu 7 Września

Użytkownicy przyznają Raynor punkty reputacji!

Reputacja

34 Excellent
 • GameScore 495
 • Konto Premium do

Ostatnie wizyty

146 wyświetleń profilu

Ukryte

Brak Danych


Ukryte

Brak Danych


Ukryte

Brak DanychNadane przez
Postać
Powód
PolishDywan
Yvonne_Feierabend
Wygasło:
Konto premium - Pomoc w rozwoju serwera
2000 punktów gry (gamescore)


 1. Atlanta Workshop — warsztat samochodowy znajdujący się w Fort Carson, który oferuję tanie, fachowe i szybkie naprawy pojazdów. Warsztat stworzony przez osoby, które mają smykałkę do interesów i wielkie pojęcie na temat motoryzacji. Właściciel, pozostając w większej mierze anonimowym, w warsztacie przedstawia się różnie, od zwykłego fana motoryzacji po najlepszego Tunera w Los Santos sprowadzając wszelkie części, które zrobią z twojego auta bestie. Przeważnie posługuję się garstką zaufanych przyjaciół, jak i mechaników, którzy zajmują się od wewnątrz sprawami związanymi z warsztatem, a także handlem pojazdami za pieniądze z zarobku warsztatu / nie zwlekając z wypłatami dla pracowników. Nasza kadra pracownicza to wykwalifikowani mechanicy zajmą się każdym problemem, który dolega właśnie twojemu pojazdowi! Oferujemy wachlarz części ulepszających pracę silnika, jak i poprawe wyglądu twojego wozu! W skład naszej oferty wchodzą także drobne naprawy silnika, jak i poważne remonty/wizualki/the-whole-car oraz usługi blacharsko — lakiernicze. (Zostanie w tym miejscu postawiony specjalny obiekt po akceptacji) Na kontakt zapraszamy naszą drogą mailową w celu rekrutacji w nasze szeregi bądź konsultacje tuningu/odbioru/sprzedaży/kupna pojazdu. Cennik ukażę się z otwarciem warsztatu. Poza warsztatem, z urobku będą rozdawane regularnie premie dla naszej kadry — zapraszamy do naszego skupu pojazdu. Szwankuje ci wózek? W niczym nam to nie przeszkadza albo go naprawimy, albo go od ciebie zakupimy za cenę, którą możesz uzyskać w negocjacji od person warsztatu.- po czym zakupione pojazdy będą odrestaurowane oraz wystawione na nasz parking obok warsztatu, będą wisieć kartki po remontach i po wizualnym odświeżeniu pojazdów, które będą ponownie przywracane do życia oraz sprzedawane. Przyjmiemy każdego grata od Clovera po Infernusa jest to kwestia ceny. Biznes podpięty pod: [A] Atlanta Riders
 2. Proponuję, aby został zmieniony kolor komendy narracyjnej /do na {8080ff} - na pewno będzie ona lepiej wyglądać. Aktualny kolor z lsrp+ wygląda strasznie. Jak wyglądałby on w grze?:
 3. Raynor

  Parenti Serpenti

  Zajebisty plagiat, nara.
 4. To co z tą propozycją, @PolishDywan?
 5. ZA SWOJE SŁOWA SIĘ PŁACI.
 6. @PolishDywan Ale koledze chodziło również o przejmowanie stref neutralnych Skrypt umożliwia jedynie walke o strefe ORGANIZACJI. Przejmowanie stref, które są neutralne również by się przydało.
 7. Masny gracz, tak jak masny jest jego freelancer.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...