Skocz do zawartości
Aktualizacja 1.3.5 już dostępna!

Rano weszła na serwer aktualizacja serwera, związana z naprawą błędów i wprowadzeniem nowego typu biznesu jakim jest studio tatuażu! Od teraz będziecie mogli edytować wygląd waszych postaci! Dodatkowo w karcie postaci pojawiła się informacja o tatuażach na postaci. Zapraszamy do gry!

Cycu66

Gracz H-RP.eu
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral
 • GameScore 6275
 • Konto Premium do

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz

Norman_Crayston

68h 12min


Yayami_MaoJiang

1h 23minNadane przez
Postać
Powód
PolishDywan
Norman_Crayston
Wygasło:
Pomoc w rozwoju serwera
1500 punktów gry (gamescore)
Jimmy
Norman_Crayston
Wygasło:
Pomoc w budowaniu koplani
1000 punktów gry (gamescore)
PolishDywan
Norman_Crayston
Wygasło:
Rozwoj serwera.
2000 punktów gry (gamescore)
PolishDywan
Norman_Crayston
Wygasło:
Rekord
100 punktów gry (gamescore)
PolishDywan
Norman_Crayston
Wygasło:
1. miejsce - Event
1000 punktów gry (gamescore)
PolishDywan
Norman_Crayston
Wygasło:
1. miejsce - Event - Premium
7200 punktów gry (gamescore)


 1. Drift Club Racing - jest to nowo powstały klub rajdowo-drifterski prowadzony przez Norman'a Craystona. Nie jest to zwykły rodzaj klubu drifeterów którzy pędzą po wiejskich drogach Fort Carson. Owy klub posiada specjalną dużą hale która mieście się w w samym środku kamieniołomów. W hali znajdziemy przedewszystkim tor drifterski o średniej wielkości, wyścigowy tor do robienia zawodów z przeszkodzami oraz mały tor z gokartami. Hala drifterska została stworzona z myślą o obywatelach którzy chcą legalnie polatać bokiem lub pościgać się. Jest to kompleks bezpieczny i conajważniejsze legalny. Crayston otwierając hale miał na myśli również bezpieczeństwo na ulicach dlatego stworzył ją by zminimalizować niebezpieczną jazde po miasteczku. Całym kompleksem zajmuje się profesjonalna i odpowiedzialna obsługa która z dokładnością opiekuje się obiektem. Co jakiś czas klub organizuje wyścigi samochodowe na torze z przeszkodami. Klub ze względu na swoją profesjonalną renome na każde zawody zmienia lekko trase wyścigu oraz przeszkody. Hala klubu jest otwarta 24/7h i aby do niej wjechać i pojeździć po torach trzeba zakupić bilet wstępu. Siemano, startuje z klubem drifterskim którego bardzo brakuje na serwerze, większośc kojarzy mnie z mojego głównego biznesu Crayston Logistic i większość również powie że jeżeli chodzi o moje zorganizowanie projektami/biznesami jest bardzo dobre i co więcej aktywne! Postanowiłem zrobić coś innowacyjnego na serwerze i pozwolić miłośnikom driftu grać w specjalnym do tego miejscu, zapewne większość z was znudziło się śmigać bokiem po ulicach miasteczka więc lecimy z czymś ciekawym i nowym! Pozdrawiam!
 2. Proponuje dodać licznik do pojazdów np. w prawym/lewym dolnym loguje mniej więcej żeby wyglądało to tak: Prędkość : X km/h Przebieg : X Światła : włączone/wyłączone Paliwo : X/X litrów
 3. Salon pojazdów Biuro logistyki
 4. Crayston Logistic - nowo powstała firma logistyczna założona przez Norman'a Craystona. Firma zajmuje się szybkim i bezpiecznym transportem paczek z punktu A do punktu B. Firma przewozi paczki kurierskie zwykłe oraz paczki dla firm budowlanych i odzieżowych. W naszej w naszej firmie liczy się punktualność, bezpieczeństwo oraz cena. Docelowo chcemy trafić w każdy segment szeroko pojętego rynku. Obsługując klientów bardziej i mniej zamożnych. Firma Crayston Logistic poszukuje pracowników na stanowisko kierowcy! Wymagania: Prawo jazdy kategorii B ! Niekaralność! Kultura na poziomie conajmniej podstawowym! Mile widziane doświadczenie w podobnej branży! Oferujemy: Wysokie zarobki oraz premie.! Możliwość rozwijania się! Kursy w danym zawodzie! Przyjazną atmosfere w firmie! Prace w systemie zmianowym! LOKALIZACJA Siemano! Wychodze z aplikacją na firme logistyczną ze względu iż mimo jednej zaakceptowanej nie widać aby jakaś działała. Gram na serwerze od dnia startu serwera z lekką parodniową przerwą i nie jestem świeżym graczem abyście nie dali mi szansy na biznes. W sumie nie będę się tutaj rozpisywał, pare osób mnie zna i wie że jestem sporo aktywny i nie zatrace tego biznesu w nieaktywne gónwo tylko będę starał się go rozwijać tak jak tylko moge! Pozdrawiam. Dziękuje Rosjankowi za zrobienie grafiki!
 5. Wiadomo kiedy włączycie serwer?

  1. PolishDywan

   PolishDywan

   Serwer jest włączony. Zapraszamy 😉

 6. Gdzie jest ip?

   

  1. Grzymek

   Grzymek

   51.68.138.66:7777

×
×
 • Dodaj nową pozycję...