Skocz do zawartości
Aktualizacja 1.3.5 już dostępna!

Rano weszła na serwer aktualizacja serwera, związana z naprawą błędów i wprowadzeniem nowego typu biznesu jakim jest studio tatuażu! Od teraz będziecie mogli edytować wygląd waszych postaci! Dodatkowo w karcie postaci pojawiła się informacja o tatuażach na postaci. Zapraszamy do gry!
Mustaffa

Shooting at the car [propozycja]

Recommended Posts

A więc, skupmy się tutaj szczególnie na grupach porządkowych jak i przestępczych, nie raz na serwerze grupy przestępcze nie dają za wygraną i oddają strzały do grup porządkowych, co za tym idzie. Grupy porządkowe dynamicznie oddając strzały, ale wystarczą +/- 5 naboji z M4/AK a samochód staje się niezdalny do ucieczki, najlepszym rozwiązaniem, byłoby obniżenie zadawanych obrażeń w samochód. Nie wiem, to tylko moja sugestia ale naprawdę spotkałem się z tym trzy razy i zaczyna być denerwujące.

• Like 3

oj tak  - jestem za +1 byczku

• Like 1

giphy.gif

Odpisuje w przeciągu  20minut  - 5h/ szybszy kontakt discord: Mlody OG ;D#8769

Zgadzam sie z Mustaffą wystarczy kilka strzałów w pojazd a ten już się pali - propozycja z mej strony to dodanie w co po nie które pojazdy większą ilość tak zwanego (HP) każdy pojazd ma zazwyczaj 1.000 - HP więc troche mało jak na drive by'e ale przy samochodach takich jak TAMPA i inne gruzy to 1.000 HP w zupełności starczy, aczkolwiek myślę że już przy kwestii pojazdów sportowych lub terenowych te HP powinno być nieco większe dajmy na to (to tylko przykład) ---> SULTAN - 5.000 HP i np. ELEGY czy tam CHEETAH itp. a taki PATRIOT powinien mieć 10.000 HP wraz z RANCHEREM i HUNTLEY'EM itp.

To tylko moja sugestia i pomysł lecz od mustaffy też nie jest zły.

JESTEM ZA PROPOZYCJĄ +1

• Like 1

Pojazdy służb są specjalnie wyposażone, wspomagane pancerzami, modyfikowane i lecą na to tysiące dolarów (z tego co się orientuję to explorer z silnikiem V6 zaczyna się od 40k, dochodzi do tego milion dodatków, zaczynając od lepszej wersji silnikowej, wszystkiego.) Więc przydałoby się by te hp były up do wartości 3-4k, dla każdego pojazdu publicznych - 3/4.

297828149759180801.png

Godzinę temu, soczek napisał:

Pojazdy służb są specjalnie wyposażone, wspomagane pancerzami, modyfikowane i lecą na to tysiące dolarów (z tego co się orientuję to explorer z silnikiem V6 zaczyna się od 40k, dochodzi do tego milion dodatków, zaczynając od lepszej wersji silnikowej, wszystkiego.) Więc przydałoby się by te hp były up do wartości 3-4k, dla każdego pojazdu publicznych - 3/4.

dokładnie, lub skryptowo zmniejszyć w nie dmg.