Skocz do zawartości
Aktualizacja 1.3.5 już dostępna!

Rano weszła na serwer aktualizacja serwera, związana z naprawą błędów i wprowadzeniem nowego typu biznesu jakim jest studio tatuażu! Od teraz będziecie mogli edytować wygląd waszych postaci! Dodatkowo w karcie postaci pojawiła się informacja o tatuażach na postaci. Zapraszamy do gry!

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Agencik to marka, narka.
 3. Dzisiaj
 4. Powyżej macie kilka moich prac na Harveście. Interiory robię z nudów - chętnie przygarnę jakieś sugestie, wskazówki
 5. Jimmy

  Willa na wzgórzu

  ***Igor włącza laptopa po czym, wchodzi na stronę Fort Carson i pisze ogłoszenie*** Witam, mam na sprzedaż wille w okolicy Fort Carson z widokiem na całe miasteczko! Dom posiada 120cm'2, również z budynkiem jest prywatny parking. Oferta obowiązuje całe umeblowanie oraz opłacony budynek. Aby uzgodnić cenę lub po więcej informacji kontakt: @[email protected] Numer Telefonu: 150005 Poniżej kilka zdjęć:
 6. San Andras Sheriff Department [703 obiektów] San Andras Sheriff Department GARAGE [267 obiektów] Carson Restaurant [130 obiektów] Domek z sypialnią, łazienką, kuchnią, salonem i biurem [270 obiektów] Domek z sypialnią, salonem, kuchnią, łazienką i ogrodem [305 obiektów]
 7. Już powstał kanał z memami, tyralni raczej nie będzie
 8. Rekrutacja do zespołu Harvest RolePlay Już od kilku dni trwają rekrutacje i selekcje wśród nadesłanych podań do #SupportTeam. Przypominamy wam, że jeszcze macie czas na nadsyłanie podań dziś do godziny 18:00 (włącznie). Określonego wzoru podania oczywiście nie ma liczy się wasza kreatywność i sposób w jaki chcecie nas zachęcić do swojej osoby. Wstępne wymaganie jakie od was oczekujemy to: -Sprawny mikrofon; -Doświadczenie na stanowisku; -Zapał do współpracy; -Wskazane osoby pełnoletnie do współpracy na stanowisku. Podania wysyłacie na discordzie do: PolishDywan#4596 Powodzenia!
 9. Zmiana tego systemy całkowicie albo coś - FD musi wpisać /lspd by odbierać zgłoszenia i jednocześnie mają dostęp do całej bazy danych, która zresztą i tak jedyne co z niej wyciągniesz to dane i jakie pojazdy ma - rozwinąć właśnie tą bazę o lepiej zrobiony skrypt, możliwość dodawania wyroków na postacie IC gdy się je sprawdza wyskakują od razu wszelkie przestępstwa które popełniła oraz zostały wpisane przez SD, najlepiej podzielić to na /911 na zgłoszenia oraz /mdt na komputer.
 10. Akurat o to chodzi w discordzie - od wszystkiego jest forum, tyrać to na pv, a memy - można aczkolwiek trochę usless. Aktualne kanały wystarczą, co najwyżej dodać szukam-zagram na dc.
 11. Hejka, szukamy osóbek do org przestepczej. Gramy czarnuszkow - więcej info pv

 12. Jestem za, ale też bym polepszył wygląd DC, bo 3 kanały, a resztą to głosowe? - bez przesady. Dodałbym jakieś memy chociaż, czy tyralnie.
 13. Wczoraj
 14. Twój dostęp do gry zostaje zablokowane ze względu na głupie aukcje w systemie DarkNet. Wystawianie broni SD jest zakazane i karygodne, apeluj na forum. 

 15. Mało bo mało ale zawsze coś *** *** *** *** *** PS. Z góry przepraszam za wszelkie błędy
 16. No to kolejne ss do kolekcji a że jestem zjebany i naprawde chujowo się czuje to tak malutko napisane pszepraszam :C *** *** *** *** ***
 17. Mam nadzieję, że fajnie rozruszasz gierkę i będziesz miał stale jakieś fajne imprezy, akceptuje. Zglos sie do admina po drzwi
 18. Akceptuje, zglos sie do administratora.
 19. Jest okej, akceptuje zglos sie do admina na serwerze
 20. Akceptuje zglos sie do administratora na serwerze
 21. Akcept, zglos sie do administratora dostepnego na serwerze
 22. mrr... Tracy kucharka tylko nie bij mnie
 23. ** Na instagrama wleciała kolejna fota Eladio na której widać jego najszczerszy uśmiech w swoim apartamencie **
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...